12 lipca Dzień Otwarty WSZP. Techniki radzenia sobie ze stresem

12. 07. 2008

Techniki radzenia sobie ze stresem

Suchość w gardle, drżenie głosu, spocone ręce i przede wszytki pustka w głowie. Te uczucia znamy wszyscy. Towarzyszą nam podczas oficjalnych wystąpień, przemówień, egzaminów, rozmów kwalifikacyjnych. Wszędzie tam, gdzie jesteśmy obserwowani i oceniani. Jakie są metody walki ze stresem i z samym sobą, czyli jak radzić sobie i nie dać się pokonać nerwom bez użycia wspomagaczy.

(prowadzi Iwona Centka - Politolog, Wykładowca, Trener, Doradca Zawodowy, specjalista ds. PR)

Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby chętne do udziału w warsztatach prosimy o zapisy wysyłając e-maila na adres: a.szurek@wszp.edu.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 022 855 49 16 w. 105

Zajęcia odbywają się w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem na ul. Dereniowej 52/54 (5 minut od stacji metra Imielin) w godzinach 10-14.