19 kwietnia Dzień Otwarty w WSZP - zapraszamy na warsztaty

Bezpłatne warsztaty 19 kwietnia:

1. Praca Trenera (zajęcia odbędą się w godzinach 10-14).

Jeden z najpopularniejszych ostatnio zawodów w Polsce. Czy każdy ma do niego predyspozycje? Czym tak naprawdę zajmuje się trener i jakie umiejętności trzeba posiadać, by odnieść sukces w zawodzie. Jak pracować z grupą, jak operować głosem itp. Tajniki pracy trenera pokaże doświadczony szkoleniowiec.

(warsztaty poprowadzi Iwona Centka Politolog, Wykładowca, Trener, Doradca Zawodowy, specjalista ds. PR )

Oraz

2. Autoprezentacja – czyli jak dobrze wypaść na egzaminie ustnym (zajęcia odbędą się w godzinach 10-14).

Nie ma bardziej podstawowej umiejętności i równie niezbędnej w codziennym życiu niż odpowiednia autoprezentacja. Pozwoli nam ona odnieść sukces w każdej ważnej dla nas sytuacji. Szczególnie ważnym egzaminem w życiu jest matura, a na maturze ustnej odpowiednia autoprezentacja, oprócz wiedzy i przygotowania to połowa sukcesu.

Celem zajęć będzie praktyczne wykorzystanie technik autoprezentacji oraz pomoc w rozpoznawaniu naszych mocnych stron, aby je wykorzystać oraz słabych, aby móc nad nimi pracować. Warsztat ten będzie kładł specjalny nacisk na kwestie związane z egzaminem maturalnym, jednak umiejętności zdobyte na nim z pewnością będą mogły zostać wykorzystane w innych sytuacjach.

(warsztaty poprowadzi Kamil Imbir – psycholog, trener)

Zapraszamy wszystkich chętnych (zarówno osoby z zewnątrz jak i studentów).

Na oba warsztaty wymagane są zapisy:

Aleksandra Szurek

tel. 022 855 49 16 w. 105

lub zgłoszenie e-mailem a.szurek@wszp.edu.pl

Oba warsztaty odbędą się 19 kwietnia na ul. Dereniowej 52/54

(5 minut od stacji metra Imielin) od godziny 10 do 14.

Nie można zapisać się jednocześnie na oba.