21 czerwca Dzień Otwarty. Zajęcia: Perspektywy zawodowe dla absolwentów Bezpieczeństwa Narodowego.

21. 06. 2008

Perspektywy zawodowe dla absolwentów Bezpieczeństwa Narodowego.

(Prowadzi Dr inż. Tadeusz Szmidtka – wykładowca, były dowódca pododdziałów przeciwlotniczych, Funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu) – opowie o tym, co można robić po kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Dlaczego tak mało osób wie, co to jest Bezpieczeństwo Narodowe, a dlaczego warto to wiedzieć.

Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby chętne do udziału w warsztatach prosimy o zapisy wysyłając e-maila na adres: a.szurek@wszp.edu.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 022 855 49 16 w. 105

Zajęcia odbywają się w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem na ul. Dereniowej 52/54 (5 minut od stacji metra Imielin) w godzinach 10-14.