7 czerwca Dzień Otwarty. Warsztat: Studia - kariera zawodowa, czyli jak trafnie podejmować decyzje.

Decyzje o wyborze kierunku kształcenia to dla wielu przypadek. Niewielu wie, co chciałoby robić w życiu, gdzie będzie ciekawa praca i jakie ma predyspozycje. Podpowiemy zainteresowanym jakie kryteria należy wziąć pod uwagę przy wyborze studiów. Na zajęciach będą przeprowadzane testy predyspozycji zawodowych.

(zajęcia prowadzi Aleksandra Szurek - Socjolog, Trener, Doradca Zawodowy)

Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby chętne do udziału w warsztatach prosimy o zapisy wysyłając e-maila na adres: a.szurek@wszp.edu.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 022 855 49 16 w. 105

Zajęcia odbywają się w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem na ul. Dereniowej 52/54 (5 minut od stacji metra Imielin) w godzinach 10-14.