Strona uczelni: www.wszp.edu.pl

Akademickie Targi Pracy JOBBING - 15 marca 2011 - PKiN w Warszawie
Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem należy do grona szkół organizujących Akademickie Targi Pracy JOBBING. Piąta już edycja targów odbędzie się 15 marca 2011 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zapraszamy współpracujących z nami pracodawców do udziału, na zgłoszenia firm czekamy do końca stycznia.

Miło nam także poinformować, że specjalnie dla Wystawców  V ATP JOBBING przygotowaliśmy bezpłatne szkolenie zatytułowane: "Social media. Jak je wykorzystać w budowaniu wizerunku pracodawcy?". Warsztat odbędzie się 2 marca 2011 roku, a poprowadzą go konsultanci MJCC, posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu budowania wizerunku pracodawcy. Zgłoszenia do udziału w warsztacie prosimy przesyłać na adres wystawcy@jobbing.org.pl do 10 lutego 2011 r.
 
Chcąc jak najlepiej wspierać cele wizerunkowo–rekrutacyjne firm uczestniczących w ATP JOBBING 2011, każdemu Wystawcy naszych Targów  przekażemy specjalnie opracowany e-book - przewodnik z zakresu promocji wizerunku pracodawcy na targach pracy.
 
Zachęcamy  do zapoznania się z Ofertą dla Wystawców JOBBING 2011, która  jest dostępna po zalogowaniu do serwisu www.jobbing.org.pl/wystawcy. Tych z Państwa, którzy korzystali z naszych usług w zeszłym roku informujemy, że do serwisu można się logować z użyciem tych samych loginów i haseł.
 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy Państwa do kontaktu.
 
Zespół Obsługi Wystawców JOBBING:
 
e-mail: wystawcy@jobbing.org.pl
 
Aneta Jendrzejczak-Fabisiak        tel: 22 543 53 80
Agata Zarzycka                          tel: 22 543 53 83
Anna Marcinkowska                   tel: 22 543 53 84  
 
ZAPRASZAMY!drukuj
wróć
wszystkie