BEZPŁATNE SZKOLENIA I DORADZTWO 9 marca na targach pracy JOBBING

BEZPŁATNE SZKOLENIA I DORADZTWO

9 marca na targach pracy JOBBING

W ramach rozbudowanej części edukacyjnej III Akademickich Targów Pracy JOBBING odbędzie się aż 13  szkoleń oraz wykładów przygotowanych przez firmy takie jak: SHEPHERD INSTITUTE, HR HIGH TOUCH, BORDMAN TRAINING, Fundacja Inkubator Technologiczny, PROFIRMA, SODEXO Polska, PASSUS, IT CONNECT, Grupa TROP, Pracownia MŁYNÓW - Doradztwo zawodowe i szkolenia, SUPERMEDIA Interactive, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy "Q Zmianom" oraz Coaching Center.

Będą one dotyczyć między innymi tematu kreowania wizerunku werbalnego, technik negocjacji, budowania własnej marki na rynku pracy czy psychometrii w procesach rekrutacji. Odbędzie się również grupowa sesja coachingowa, a także warsztaty motywacji i planowania kariery.

Więcej informacji: www.jobbing.org.pl/index.php?page=lista

Nowością jest „Strefa Doradców JOBBING”, w której uczestnicy będą mogli konsultować się z zaproszonymi specjalistami, m.in. doradcą personalnym (Randstad), doradcą ds. przedsiębiorczości (WUP) oraz doradcami prawnymi (Studencka Poradnia Prawna UKSW oraz Akademicka Poradnia Prawna UW).

W Strefie będzie można porozmawiać również z doradcami zawodowymi z Akademickich Biur Karier na temat swojego CV i listu motywacyjnego. Zapraszamy odwiedzających do przyniesienia swoich dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowania listy pytań do doradców.