Strona uczelni: www.wszp.edu.pl

Konkurs - Wygraj Staż w Jobexpress

Staż 117 - konkurs o płatny staż w Jobexpress.pl

 

Płatny staż w portalu pracy Jobexpress.pl jest nagrodą w konkursie będącym częścią akcji „Pokój 117”, promującej zatrudnianie studentów. Zwycięzca będzie mógł zdecydować, czy woli zdobyć doświadczenie w dziale PR i marketingu, czy w dziale handlowym.

 

W konkursie mogą brać udział studenci i absolwenci uczelni wyższych z całej Polski. Aby wygrać, muszą przekonać zespół Jobexpress.pl, że to właśnie dla nich staż będzie najbardziej przydatny. Jak to zrobić? Na przykład przedstawiając swoje dotychczasowe dokonania, pomysł na rozwój kariery, chwaląc się wynikami w nauce, pisząc, kręcąc film czy nagrywając plik audio... Możliwości są nieskończone, a jedynym ograniczeniem jest pomysłowość kandydatów.

 

Konkurs potrwa od 2 grudnia 2009 r. do 31 stycznia 2010 r. Wyniki zostaną ogłoszone do 5 lutego 2010 r., zaś dokładną datę początku stażu zwycięzca ustali indywidualnie z organizatorem konkursu. Szczegóły dotyczące składania prac konkursowych dostępne są na stronie http://pokoj117.pl w zakładce "Regulamin".

 

„Pokój 117” to akcja promująca aktywność studentów na rynku pracy. Ekipa Jobexpress.pl przez dwa miesiące prowadziła bloga, na którym opisywała postępy w szukaniu pracy na sposoby możliwe do wykorzystania przez studentów.

 

Jobexpress.pl to ogólnopolski portal pracy, posiadający bazę ponad 6000 aktualnych ogłoszeń reprezentujących wszystkie branże. Portal oferuje innowacyjne, bezpłatne narzędzia wspomagające szukanie pracy i rekrutację. Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.
drukuj
wróć
wszystkie