Konkurs na własny biznes - Zachęcamy

Masz nowatorski pomysł?

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w opracowaniu koncepcji biznesowej i wprowadzeniu jej w życie?

Ten projekt jest właśnie dla Ciebie !!

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają do wzięcia udziału w projekcie: „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej – Innowatorzy 2010”.

Adresatami projektu są:

·         Studenci,

·         Absolwenci (12 m-cy od daty ukończenia studiów),

·         Doktoranci,

·         Pracownicy naukowi.

Rekrutacja odbywa się poprzez ogólnopolski Konkurs Na Innowacyjny Pomysł Biznesowy i ma charakter konkursu otwartego.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej:

www.kreator.innowatorzy.eu

Do wygrania:

·         Szkolenie z Blue Ocean Strategy – najnowszej i najbardziej unikatowej teorii związanej z budowaniem i rozwojem strategii firmy, która zmienia dotychczasowy sposób postrzegania rynku i konkurencji.

·         Indywidualne konsultacje dotyczące prowadzenia własnej firmy.

·         Darmowa preinkubacja (czyli obsługa prawna, finansowa, kompleksowe doradztwo).

·         Najlepsze firmy mogą liczyć na wsparcie patronów medialnych przy  promocji własnych firm (Onet.pl , kariera, edu.news, radioaktywne) oraz portalu ZUMI – Finaliści otrzymają ZŁOTE KARTY dzięki nim firmy wyświetlają się jako pierwsze w wyszukiwanej branży, co pozwala to osiągnąć maksymalny efekt marketingowy poprzez dotarcie do dużej grupy klientów w krótkim czasie.

·         3 najlepsze pomysły mogą liczyć na wsparcie coachingowe Dyrektora  Generalnego AIP – Grzegorza Święcha.

·         Dla laureatów przewidzieliśmy również nagrody książkowe oraz prestiżowe pióra wieczne, by z sukcesem dla swoich firm podpisywali wszystkie kontrakty i umowy.

Nie zmarnuj swojej szansy ! Uwierz w potencjał swojego pomysłu!

Termin składania zgłoszeń mija 30 czerwca 2010.