Praktyki studenckie

CIEŃ MENEDŻERA

Serdecznie zapraszamy do udziału w Programie Praktyk Studenckich "Cień Menedżera" organizowanym przez Stowarzyszenie Autokreacja we współpracy z portalem Praca.pl.
W ramach programu utworzona została specjalna część portalu Praca.pl dedykowana dla studentów poszukujących ofert praktyk i staży studenckich. Przez cały rok będą się tam pojawiać nowe oferty praktyk dla studentów wszystkich kierunków studiów. Aplikowanie na wybrane praktyki jest niezwykle proste, za pomocą formularza on-line. Zaletą programu jest to, że nie ogranicza się do miesięcy wakacyjnych, w Cieniu Menedżera wymarzoną praktykę można znaleźć w dowolnym momencie roku!
Tu znajdują się oferty praktyk: www.praca.pl
Tu znajdują się informacje o programie i informacje dla firm pragnących przystąpić do programu: www.cm.autokreacja.org

osoba kontaktowa:
Marta Marciniak-Mierzejewska
cien.menedzera@autokreacja.org

FIRMA BADAWCZA - GEMIUS - praktyki letnie

• praktyki są realizowane w okresie lipiec-wrzesień 2009,
  • praktyki płatne jak i bezpłatne (rodzaj praktyki zależy od zadań, jakie praktykant będzie wykonywał oraz stawianych mu wymagań),
  • praktyki trwają do 3 miesięcy,

oferty praktyk m. in. w

- zespole badań jakościowych

- w zespole badań ilościowych