Staże Studenckie - Bezpieczeństwo Narodowe
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego już po raz trzeci organizuje Wakacyjne Staże Studenckie (WSS) pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego. Partnerem projektu jest Akademia Obrony Narodowej. Staże odbywać się będą w lipcu, sierpniu i wrześniu 2010 r.

Dzięki zaangażowaniu władz akademickich, samorządów studenckich, dyrekcji bibliotek oraz mediów, program WSS z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W 2009 roku o jedno miejsce miesięcznego stażu w BBN ubiegało się 20 osób.

Program skierowany jest do studentów uczelni publicznych i niepublicznych, którzy są na/po trzecim roku studiów, ale nie ukończyli jeszcze 26 roku życia. WSS są okazją dla młodych, ambitnych ludzi pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu stosunków międzynarodowych, spraw wewnętrznych, obronności, administracji i komunikacji społecznej. Praktyka w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego ma stanowić szansę odbycia stażu na wysokim szczeblu administracyjnym i pomóc w dalszej karierze zawodowej.

Chcielibyśmy, aby jak najszersze grono studentów miało szansę przystąpić do procesu kwalifikacyjnego, który rozpocznie się 1 marca br.
Szczegóły na: www.bbn.gov.pl