Targi Pracy Jobbing - 1 III 2010

Z przyjemnością informujemy, że już 19 lutego 2010 roku w serwisie www.jobbing.org.pl rozpoczną się zapisy na bezpłatne warsztaty i wykłady interaktywne, które odbędą się podczas IV Akademickich Targów Pracy JOBBING.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się 1 marca 2010 roku w godzinach 10:00 - 17:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Organizuje je 20 Akademickich Biur Karier warszawskich szkół wyższych oraz Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier. Targi są największym międzyuczelnianym projektem w Polsce.

Oferty praktyk, pracy stałej i czasowej oraz innych projektów rekrutacyjnych lub edukacyjnych będą prezentować firmy z różnorodnych branż.
Są to m.in. Michelin, Reckitt Benckiser, KPMG, Passus, Polskapresse, Microstrategy, Sii, Coca-Cola HBC Polska, Philip Morris Polska Distribution, HP, Grupa KBC, Nestle, Danone, Centrum Badań Kosmicznych PAN, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Gemius, Mieszko, Ministerstwo Infrastruktury, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Hewlett - Packard, Makro Cash and Carry, Friday Euro Tech, Zibi, Starwood Services czy JTI Polska.

W 'Sekcji Rozwoju Zawodowego' uczestnicy będą mogli uzyskać poradę eksperta z zakresu prowadzenia własnej firmy, a także doradztwa zawodowego, psychologicznego i prawnego. Zapraszamy odwiedzających do przyniesienia swoich dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowania listy pytań do specjalistów.

Podczas ATP JOBBING przeprowadzone zostanie badanie ankietowe. Trzy osoby spośród tych, które zdecydują się na wypełnienie Ankiety JOBBING, otrzymają atrakcyjne nagrody. Organizatorem i fundatorem nagród są Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier oraz firma MJCC Employer Branding Consultants.

Poniżej prezentujemy harmonogram warsztatów podczas Jobbingu:

Szczególnie zapraszamy na zajęcia, które poprowadzi nasz gość specjalny Sonia Wędrychowicz-Horbatowska – Wiceprezes Zarządu, Szef Sektora Bankowości Detalicznej Banku Handlowego w Warszawie S.A., która podejmie zagadnienia dotyczące innowacji w bankowości!

W trakcie trwania IV edycji ATP "JOBBING" 1 marca 2010 r., masz okazję skorzystać z 14 warsztatów oraz wykładów interaktywnych.

szczegółowe informacje  na www.jobbing.org.pl

w zakładce "Strefa wiedzy".
FIRMA TYTUŁ GODZINA
Nowe Motywacje Warsztat: Efektywny zespół w obliczu zmiany 9:30-12:30
Warszawska Grupa Szkoleniowa Warsztat: Kreowanie wizerunku z elementami autoprezentacji 9:30-12:30
The English Coctail Warsztat: Rozmowa o pracę po angielsku 9:30- 12:30
Concept Labs Wykład: Social media – z czym to się je?

Facebook, mikroblogi i cała reszta... jak mogą pomóc w karierze?
9:30-12:30
THREX – Training and HR Excellence Wykład: Wszystkie rzeczy, które budują Wasz sukces - gra strategiczna i warsztat inspirujący do rozwoju dla przyszłych trenerów i pracowników działów HR 9:30- 12:30
Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga Warsztat: Tworzenie projektów społecznych 9:30-12:30
BIZNES EDUKATOR Warsztat: Pierwsza praca – wsparcie w budowaniu relacji 10:00-13:00;
od 13:00-prezentacja narzędzi szkoleniowych
CITIBANK Wykład: Innowacyjne rozwiązania w bankowości detalicznej. Gdzie jesteśmy i co się może jeszcze wydarzyć?” 11:45-12:45
Instytut PAN Wykład: Centrum Badań Kosmicznych PAN – Z nami zrobisz kosmiczną karierę 15:00-16:30
Fabryka Kreatywna Warsztat: Polihistorowa – innowacyjne podejście do kariery 13:00-16:00
Perspective Warsztat: Jak skutecznie wyznaczyć cel i plan realizacji 13:00-16:00
Przeznaczeni.pl Wykład: Mam pomysł na serwis. Mam serwis. Mój serwis umiera.

Codziennie gdzieś w Polsce powstaje serwis, 90% z nich umiera w pierwszym roku istnienia. Jak znaleźć się w pozostałych 10% i zmaterializować swoje myśli?
www.jobbing.org.pl
Fundacja Inkubator Technlogiczny Wykład: Mentoring & Coaching www.jobbing.org.pl
The English Coctail Warsztat: Negotiation Skills Training: How to Achieve Your Aims When Negotiating in English 13:00-16:00

Warsztaty oraz wykłady odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie