Targi Wiedzy w WSZP

Drodzy Studenci, Szanowni Goście!

Zapraszamy na Targi Wiedzy w WSZP "Pomysł na karierę, pomysł na życie".

Po raz piąty Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie zaprasza na dwa dni wypełnione warsztatami, wykładami i indywidualnymi konsultacjami z ekspertami.

W programie znajdziecie wiele tematów dotyczących pracy: od motywowania, przez specyfikę pracy w dziale HR, ergonomię w biurze, po podpowiedź jak wybrać właściwą dla siebie pracę, jak współpracować z czasem pracy i jak pracować by być spełnionym.

Oprócz tego zapraszamy na kulturoznawcze "wycieczki" w temacie: jak pracuje się w Japonii oraz czym różni się mentalność Polaków i mieszkańców byłej  Jugosławii. Warto także zastanowić się z wykładowcami WSZP kto to taki wzorowy obywatel oraz komu potrzebne jest państwo?

Targi to także świetna okazja aby porozmawiać z doradcą zawodowym o swoich mocnych i słabych stronach i dowiedzieć się o różnych ścieżkach kariery. Zapraszamy na 40 minutowe indywidualne konsultacje, na które warto zabrać swoje cv.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny i możliwy po wcześniejszej rejestracji on-line.
Zapraszamy od 6 kwietnia!

Organizator: Centrum Planowania Kariery WSZP
Samorząd Studentów WSZP

Termin: 18-19 kwietnia 2009

Miejsce: Warszawa - Ursynów
ul. Dereniowa 52/54
ul. Hirszfelda 11

Zapisy: on-line www.targi.wszp.edu.pl

Kontakt: Luiza Przepiórska, szkolenia@wszp.edu.pl
Tel.  (022) 855 49 16  w. 102

A już 4 kwietnia zapraszamy osoby pełniące funkcje kierownicze w firmach, a także prywatnych przedsiębiorców na

Warsztat kreatywności połączony z badaniem zdolności twórczych

prowadzony przez Joannę Szen-Ziemiańską - wykładowcę WSZP i trenera twórczości.
W trakcie zajęć będzie można zmierzyć się ze swoją kreatywnością, poznać sposoby diagnozy twórczego myślenia, poćwiczyć pomysłowość i pobawić się fantazją oraz poznać sposoby rozwoju kreatywności w firmie.

Miejsce:     ul. Hirszfelda 11 (LO im. Kossutha), sala 131
Zapisy:     Joanna Szen-Ziemiańska, asia.szen@op.pl