Uniwersyteckie Spotkania z Rynkiem Pracy

Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego, zaprasza do udziału w 15. edycji Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy, która odbędzie się w dniach 24-25-26 listopada 2010 r.

W trakcie ich trwania studenci i absolwenci będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm, działów HR i agencji rynku pracy. Spotkania  mają formę warsztatów, prezentacji i case studies. Do tej pory wzięło w nich udział ponad 200 firm i instytucji.

Tradycją Spotkań jest poświęcanie dużej uwagi zagadnieniom związanym z nowatorskim podejściem do procesu poszukiwania pracy. Uczestnicy dowiadują się, jak wykazać się kreatywnością w tym zakresie, co zrobić, aby zostać zauważonym przez rekruterów.

Szczegółowy program jest dostępny na stronie  www.spotkania.uw.edu.pl