ASYSTENTKA DYREKTORÓW OPERACYJNYCH
Data dodania: 2018.07.10

Nr referencyjnyF-1041
StanowiskoASYSTENTKA DYREKTORÓW OPERACYJNYCH
BranżaInne
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku – warunek konieczny
wiedza i/lub umiejętności w zakresie zarządzania projektem
bardzo dobrej znajomości narzędzi MS Office, głównie MS Project, Excel, Power Point
wykształcenia wyższe - zarządzanie, marketing, komunikacja, zarządzanie projektami i pokrewne
samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy własnej pośród wielu zadań
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Zakres obowiązkówZADANIA

prowadzenie kalendarza, organizacja i przygotowanie spotkań z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
prowadzenie zestawień, analiz, prezentacji na potrzeby działów operacyjnych
przygotowywanie ofert, umów w porozumieniu z działem prawnym i business development
prowadzenie interaktywnej mapy kontraktów
rezerwacja biletów kolejowych, lotniczych, hoteli oraz rozliczanie delegacji i kosztów
administrowanie pocztą elektroniczną oraz tradycyjną działów operacyjnych
współpraca wewnątrzfirmowa w zakresie zapewniającym efektywną i terminową komunikację
tłumaczenie i przygotowywanie anglojęzycznych tekstów na potrzeby działów operacyjnych
przygotowywanie tekstów na stronę www oraz do materiałów brandingowych w języku polskim i angielskim
aktywny udział w targach oraz w działaniach stowarzyszeń, izb branżowych
Oferowane warunki pracę w międzynarodowej firmie, w dynamicznym środowisku zróżnicowanym pod względem specyfiki usług, doświadczenia, kultury i języka
możliwość rozwoju w branży facility management i mentoring liderów w branży
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00 lub od 09.00 do 17.00
prywatną opiekę medyczną