Ambasador ManpowerGroup
Data dodania: 2018.09.06

Nr referencyjnyF-1049
StanowiskoAmbasador ManpowerGroup
BranżaDoradztwo/ konsulting
Województwomazowieckie
Typ ofertyWolontariat
Wymagania
Do naszego programu zapraszamy osoby, które:

• Są studentami studiów dziennych
• Aktywnie działają w środowisku akademickim (w organizacjach studenckich, samorządzie itd.)
• Posiadają zdolności organizacyjne oraz są otwarte w kontaktach międzyludzkich
• Są zmotywowane i chętne do podejmowania nowych wyzwań i inicjatyw
• Posiadają nieskończoną ilość ciekawych i nieszablonowych pomysłów
• Lubią pracować w grupie oraz samodzielnych w działaniu
• Znają i wykorzystują media społecznościowe w celu poszerzenia swoich kontaktów
• Znają język angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Łatwo nawiązują kontakty i zarażają pozytywną energią
Zakres obowiązków
Czym będziesz się zajmować podczas pełnienia roli Ambasadora?

• Będziesz naszym przedstawicielem na swojej uczelni poprzez przekazywanie innym studentom informacji dotyczących pracy, kariery, procesu rekrutacji i specyfiki pracy w ManpowerGroup
• Poprowadzisz aktywne działania promocyjne, mające na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy jako pracodawcy
• Będziesz monitorować wydarzenia i rekomendować najbardziej efektywne formy współpracy pomiędzy naszą firmą a uczelnią
• Wesprzesz nasze działania podczas procesu rekrutacji do programu stażowego SkillPower
• Opracujesz i zrealizujesz na swojej uczelni autorski projekt, dotyczący budowania wizerunku ManpowerGroup jako pracodawcy z wyboru
• Wesprzesz nas w dystrybucji materiałów informacyjnych i wizerunkowych na uczelni, przy współpracy z Biurem Karier
• Będziesz mieć okazję współtworzenia kanałów informacyjnych poprzez media społecznościowe
• Wesprzesz nas podczas nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z władzami uczelni, wykładowcami, Kołami Naukowymi, organizacjami studenckimi itd.
Oferowane warunki
Program Ambasadorski w ManpowerGroup to szansa na zdobycie pierwszych doświadczeń biznesowych oraz współpraca ze specjalistami jednej z największych firm branży rekrutacyjnej.

Co możesz zyskać poprzez udział w naszym Programie Ambasadorskim?

• Umożliwimy Tobie realizację własnych pomysłów i zdobycie doświadczenia dzięki autorskiemu projektowi oraz pomocy w organizacji wydarzeń na uczelni
• Weźmiesz udział w działaniach związanych z Employer Brandingiem, marketingiem i zarządzaniem projektami
• Zdobędziesz unikalną wiedzę o branży rekrutacyjnej w firmie, która jest największą organizacją na świecie, świadczącą innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy
• Rozwiniesz swoje zdolności organizacyjne i przywódcze
• Dostaniesz od nas wsparcie i doradztwo w budowaniu personal brandingu poprzez udział w próbnym procesie rekrutacyjnym z pełną informacją zwrotną
• Będziesz mieć możliwość korzystania z Karty Multisport po preferencyjnych cenach
• Dostaniesz dostęp do platformy e:learningowej
• Stworzysz i rozbudujesz swoją sieć kontaktów zawodowych
• Otrzymasz pierwszeństwo udziału w rekrutacji do programu stażowego SkillPower
• Będziesz mieć możliwość rekomendacji kolegów / koleżanek do programu SkillPower
• Otrzymasz referencje i certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Programie
• Dołączysz do super Teamu energetycznych i otwartych ludzi :)