Asystent Działu Zarządzania Projektami - ZMIANA WIECZORNA
Data dodania: 2011.10.11

Nr referencyjnyF-338
StanowiskoAsystent Działu Zarządzania Projektami - ZMIANA WIECZORNA
BranżaDoradztwo/ konsulting
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania- możliwość pracy w godzinach 17:00 – 20:00

- możliwość pełnienia dyżuru pod telefonem - w tygodniu do 22:00, w weekendy do godz. 14:00

- praktyczna znajomość MS Office i obsługi komputera
- doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- zaangażowanie i odpowiedzialność, wysoka kultura osobista
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Zakres obowiązkówObsługa klienta
Koordynacja projektów
Zadania asystenckie
Oferowane warunkiOferujemy:

- pracę w młodym i miłym zespole w rozwijającej się firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie
- umowa zlecenie