Asystent Project Managera w dziale e-learning
Data dodania: 2012.12.17

Nr referencyjnyF-435
StanowiskoAsystent Project Managera w dziale e-learning
BranżaEdukacja/Szkolenia
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagane umiejętności:
• biegłość w posługiwaniu się językiem polskim,
• biegłość w obsłudze komputera,
• podstawowa znajomość języka angielskiego,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• poczucie estetyki,
• dbałość o szczegóły.

Mile widziane:
• znajomość rynku oraz rozwiązań e-learningowych,
• umiejętności graficzne oraz znajomość programów do obróbki grafiki,
• znajomość mechanizmów znanych z gier,
• znajomość portali społecznościowych.
Zakres obowiązkówZatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
• wsparcie Project Managera w zakresie pełnego procesu projektowego (w tym: pracy nad scenariuszem e-szkolenia, developmentem, procesem kontroli jakości),
• opieka developerska nad biblioteką e-szkoleń e-learning.pl,
• inne działania projektowe w zespole e-learning.pl.
Oferowane warunkiZatrudniona osoba:

• współpracować będzie z doświadczonymi ekspertami w wiodącej firmie doradczo- szkoleniowej
w Polsce;
• znajdzie szansę dla rozwoju w roli Scenarzysty, Developera rozwiązań e-learningowych, Project Managera,
• trafi do firmy, w której ludzie są najwyższą wartością.

Praca na 3/4 etatu
Miejsce pracy: Warszawa

Prosimy o przesyłanie aplikacji spełniających wymagane kryteria na adres rekrutacja@weknowhow.pl, koniecznie z dopiskiem Asystent Project Managera w dziale e-learning w temacie wiadomości. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagane kryteria.
Do CV należy dodać klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w e-learning.pl (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz.926 z późniejszymi zmianami).