Asystent / Asystentka ds. Sprzedaży - wymagany język angielski
Data dodania: 2011.01.04

Nr referencyjnyF-279
StanowiskoAsystent / Asystentka ds. Sprzedaży - wymagany język angielski
BranżaSprzedaż
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaIdealni kandydaci to osoby:
• Będące absolwentami lub studentami IV lub V roku kierunków filologicznych lub ekonomicznych prowadzonych w językach obcych
• Posiadające doświadczenie lub chęć pracy z klientami zagranicznymi
• Posiadające znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Energiczne, dynamiczne, sumienne, otwarte na nowe doświadczenia zawodowe i posiadające umiejętność pracy w zespole
Dodatkowymi atutami będą:
• Znajomość innych języków obcych
• Doświadczenie w sprzedaży
Zakres obowiązkówOsoby zatrudnione będą odpowiedzialne za:
• Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji z klientami zagranicznymi (Europa Zachodnia, Skandynawia)
• Sporządzanie raportów i analiz danych sprzedażowych
Oferowane warunkiOferujemy:
• Zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w pracy z klientami zagranicznymi
• Możliwość nawiązania długofalowej współpracy po okresie stażu
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Elastyczny czas pracy i miłą atmosferę