Asystent ds. Rekrutacji i Administracji (PŁATNE PRAKTYKI)
Data dodania: 2014.08.04

Nr referencyjnyF-639
StanowiskoAsystent ds. Rekrutacji i Administracji (PŁATNE PRAKTYKI)
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaOczekujemy od Ciebie:
- Stawiasz pierwsze kroki w karierze zawodowej lub jesteś studentem
- Możesz pracować od poniedziałku do piątku co najmniej 5 godzin dziennie
- Chcesz szczerze zaangażować się w pracę
- Chcesz wciąż się uczyć
- Masz „lekkie pióro”
- Potrafisz poruszać się na portalach społecznościowych
- Posiadasz łatwość w rozmowach z innymi ludźmi (w tym telefonicznych)
- Znasz dowolny pakiet biurowy (np. MS Office) i potrafisz obsługiwać programy pocztowe
- Znasz dobrze język angielski lub niemiecki
- Wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą
- Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i dbającą o szczegóły
- Lubisz żartować
Zakres obowiązkówDo Twoich obowiązków będzie należeć:
- wsparcie konsultanta prowadzącego projekty rekrutacyjne
- wsparcie procesów rekrutacyjnych metodą Direct Search
- wyszukiwanie najlepszych na rynku kandydatów dla naszych klientów
- współpraca z portalami pracy
- wyszukiwanie niezbędnych w procesach rekrutacyjnych informacji biznesowych
- rozbudowa bazy danych kandydatów
- przeprowadzanie wstępnych wywiadów z kandydatami
Oferowane warunkiOferujemy:
- Pierwszy miesiąc to bezpłatne praktyki, następnie przez 2 miesiące praktyki płatne.
- Po zakończeniu okresu praktyk STAŁA UMOWA z wynagrodzeniem.
- Możliwość zdobycia doświadczenia biznesowego, uczenia się od najlepszych
- Pracę z ciekawymi, różnorodnymi i rozwijającymi projektami (nie tylko rekrutacyjnymi)
- Niepowtarzalną atmosferę pracy w zespole
- Przyjazne i wspierające środowisko pracy
- Samodzielność działania
- Realną możliwość awansu w strukturach Agencji