Asystent ds. Zasobów Ludzkich
Data dodania: 2015.01.19

Nr referencyjnyF-710
StanowiskoAsystent ds. Zasobów Ludzkich
BranżaPrace Biurowe
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania•bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, internet)
•łatwość nawiązywania kontaktów
•zdolność szybkiego uczenia się
•bardzo dobra organizacja pracy
•samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
•umiejętność pracy pod presją czasu
•wysoka kultura osobista

Mile widziane:
•studenci kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi itp.
Zakres obowiązkówPoszukujemy kandydata na stanowisko Asystenta ds. Zasobów Ludzkich. Chętnie podejmiemy współpracę z osobą, która łatwo nawiązuje kontakty, ma pozytywne usposobienie i uwielbia pracę z ludźmi. Jest to idealne stanowisko dla studentów lub absolwentów, którzy chcieliby wykorzystać w praktyce zdobytą wiedzę z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jeśli jesteś osobą, która chciałaby rozwijać się w tym kierunku, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
•zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach internetowych oraz społecznościowych, w prasie, w biurach karier
•współpraca z biurami karier
•przygotowywanie wniosków stażowych
•wstępna weryfikacja kandydatów
•umawianie spotkań rekrutacyjnych
•uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych
•pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń
•obsługa poczty i korespondencji
•przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz
•bieżące prowadzenie zleconych spraw
Oferowane warunki•interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
•możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
•lekcje języka angielskiego
•zatrudnienie na umowę zlecenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: asystent.zzl@parama.pl.
W treści maila prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.