Asystent ds. administracji biura
Data dodania: 2018.10.24

Nr referencyjnyF-1056
StanowiskoAsystent ds. administracji biura
Branża
Miejsce pracyWarszawa ul. Postępu
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaZnajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe
Zakres obowiązkówObsługa administracyjna biura
Dbanie o wizerunek i wygląd biura, nadzór nad jego prawidłowym funkcjonowaniem
Przyjmowanie i obsługa gości
Prowadzenie harmonogramu i koordynowanie spotkań oraz wizyt klientów
Organizacja podróży: rezerwacja biletów, taksówek, hoteli
Zarządzanie site services poland mailbox
Zarządzanie poczta przychodzącą i wychodzącą oraz pocztą kurierską
Zarządzanie systemem kontroli dostępu w biurze
Prowadzenie rejestru faktur i wydatków oraz przygotowywanie raportów
Współpraca z administracją budynku
Oferowane warunkiPraca od pon-pt godz 8-16 lub 9-17
Umowa o pracę
Stawka 3300-3500 zł Brutto