Asystent/ka w Biurze ds. Rekrutacji w Warszawie
Data dodania: 2016.07.22

Nr referencyjnyF-879
StanowiskoAsystent/ka w Biurze ds. Rekrutacji w Warszawie
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaCzym będziesz się zajmować:

Do Twoich obowiązków należeć będzie wsparcie pracowników Biura w zakresie:
 umawiania i koordynowania spotkań rekrutacyjnych 5-osobowego zespołu HR Advisor’ów
 poszukiwania potencjalnych Kandydatów (korzystając m.in. z dostępnych portali społecznościowych specjalizujących się w kontaktach zawodowo-biznesowych)
 redagowania ogłoszeń rekrutacyjnych, koordynowania procesu ich emisji na stronach wewnętrznej i zewnętrznej Banku oraz portalach rekrutacyjnych
 selekcji aplikacji oraz przeprowadzania wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami
 archiwizowania dokumentacji z procesów rekrutacyjnych
 pomocy w przygotowywaniu prezentacji/raportów dotyczących działań Biura
 wsparcia zespołu w innych bieżących zadaniach z obszaru HR
Zakres obowiązków Jesteś idealnym Kandydatem jeśli:
 posiadasz status studenta (preferowane kierunki – psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, pedagogika)
 swobodnie posługujesz się językiem angielskim
 posiadasz praktyczne umiejętności w obsłudze pakietu Microsoft Office
 jesteś zainteresowany/a tematyką HR
 posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze rekrutacji – będzie to stanowić Twój atut
 posiadasz doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu Kandydatów (m.in. metodą direct search)
 efektywnie organizujesz swoją pracę i umiejętnie ustalasz priorytety
 umiesz pracować pod presją czasu
 jesteś rzetelny/a i odpowiedzialny/a
 umiesz pracować w zespole
 działasz elastycznie i wykazujesz się inicjatywą
 potrafisz dobrze się komunikować z innymi
 cechuje Cię wysoka kultura osobista
Oferowane warunkiW zamian zaproponujemy Ci:
 zatrudnienie na umowę zlecenie
 możliwość połączenia studiów z pracą zawodową
 zdobycie doświadczenia zawodowego w liczącej się organizacji finansowej o międzynarodowym charakterze
 przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swoich aplikacji za pomocą formularza znajdującego sie pod linkiem:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych w Deutsche Bank Polska S.A.” (zgodnie w Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2014 r. poz.1182).