Asystent/ka w Biurze ds. Szkoleń i Rozwoju
Data dodania: 2016.07.22

Nr referencyjnyF-878
StanowiskoAsystent/ka w Biurze ds. Szkoleń i Rozwoju
BranżaEdukacja/Szkolenia
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaCzym będziesz się zajmować:

Do Twoich obowiązków należeć będzie wsparcie pracowników Biura w bieżących zadaniach, w zakresie:
 kierowania pracowników na szkolenia indywidualne i grupowe do firm zewnętrznych (wypełnianie zgłoszeń, kontakt z firmami szkoleniowymi, komunikacja z pracownikami)
 organizowania szkoleń grupowych (wysyłanie zaproszeń, rejestrowanie potwierdzeń, rezerwacja sal, zamawianie cateringu, drukowanie materiałów szkoleniowych, przygotowywanie materiałów biurowych itd.)
 rozliczania kosztów szkoleń i rejestrowania szkoleń oraz kosztów w bazie danych
 archiwizowania dokumentacji z procesów szkoleniowych
 przygotowywania prezentacji/raportów dotyczących działań Biura
Zakres obowiązkówJesteś idealnym Kandydatem jeśli:
 posiadasz wykształcenie średnie lub jesteś w trakcie studiów (preferowane kierunki: Ekonomia, Zarządzanie, Socjologia, Psychologia)
 posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe ( odbyte praktyki lub staż w obszarze szkoleń) oraz zainteresowanie tematyką związaną z HR
 bardzo dobrze znasz język angielski
 sprawnie posługujesz się narzędziami pakietu Microsoft Office, przede wszystkim MS Excel
 jesteś osobą dyspozycyjną
 sprawnie organizujesz swój czas pracy i umiesz ustalać priorytety,
 umiesz pracować w zespole
 posiadasz wysokie zdolności analityczne (analiza danych) oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
 cechuje Cię wysoka kultura osobista
Oferowane warunkiW zamian zaproponujemy Ci:
 zatrudnienie na umowę zlecenie
 możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
 rozwój, poszerzanie wiedzy oraz umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń
 przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swoich aplikacji za pomocą formularza znajdującego sie pod linkiem:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych w Deutsche Bank Polska S.A.” (zgodnie w Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2014 r. poz.1182).