Asystent w Zespole Kadr i Płac - umowa zlecenie
Data dodania: 2018.04.18

Nr referencyjnyF-1021
StanowiskoAsystent w Zespole Kadr i Płac - umowa zlecenie
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaBędziesz się zajmować:
•administracją dokumentacji personalnej
•archiwizacją dokumentacji kadrowo-płacowej
•wprowadzaniem danych do systemu kadrowego
•obsługą korespondencji przychodzącej i wychodzącej
•pomocą w bieżących pracach administracyjnych
Zakres obowiązkówSzukamy Ciebie jeśli:
•posiadasz status studenta
•pragniesz się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i doświadczenie w pracach biurowych
•jesteś osobą dyspozycyjną
•pierwsze doświadczenie zawodowe (w pracach administracyjno-biurowych) będzie Twoim dodatkowym atutem
•znasz język angielski
•jesteś osobą rzetelną i komunikatywną
•potrafisz pracować w grupie
Oferowane warunkiCo zyskasz?
•możliwość zdobywania doświadczenia obszarze kadr i płac
•pracę w miłej, koleżeńskiej atmosferze
•poznasz różnorodne procesy HR-owe
•możliwość współpracy z ekspertami z zakresu HR
•możliwość poznania kultury i sposobu funkcjonowania międzynarodowego koncernu