Asystent w dziale sprzedaży dla klientów korporacyjnych
Data dodania: 2015.08.24

Nr referencyjnyF-768
StanowiskoAsystent w dziale sprzedaży dla klientów korporacyjnych
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, zarządzanie)
 dobra znajomość języka angielskiego
 doświadczenia w pracy w korporacjach lub bankach (praktyki)
 bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Cechy osobowości i umiejętności:
 zdolności analityczne i organizacyjne
 zdolności komunikacyjne i asertywność
 wysoki stopień inicjatywy własnej i zdolność do pracy w zespole
 samodzielność i metodyczny sposób pracy
Zakres obowiązków przygotowywanie prezentacji produktowych i ofert (w języku polskim i angielskim)
 współpraca z klientami i działami wewnętrznymi w zakresie dokumentacji i danych
 zbieranie i opracowywanie informacji o transakcjach, klientach i rynku
 wsparcie przy planowaniu i organizacji konferencji, spotkań i innych wydarzeń z udziałem klientów
 Travel Management i zadania administracyjne
Oferowane warunki zatrudnienie na umowę o pracę (zatrudnienie przez firmę zewnętrzną)
 rozwój i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności w jednej z wiodących instytucji finansowych
 pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)