Delivery Consultant
Data dodania: 2018.07.31

Nr referencyjnyF-1045
StanowiskoDelivery Consultant
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania
Wymagania:

-dobra komunikacja i umiejetności interpersonalne
-umiejetność aktywnego słuchania, identyfikowanie potrzeb kandydatów oraz projektowanie ich kariery
-zorientowanie na cel
-bardzo dobra organizacja pracy
-znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
Zakres obowiązkówZadania:

-pozyskiwanie kandydatów z różnych zródeł, w tym z naszej wewnetrznej bazy danych, poleceń, reklam online/offline, sieci kontaktów, portali społecznościowych i headhuntingu
-budowanie bazy kandydatów
-organizowanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
-nawiazywanie i utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami
Oferowane warunkiOferujemy:

-3-miesieczną umowę na okres próbny, nastepnie na czas nieokreślony
-wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje
-prywatną opieke medyczną,
-pakiet świadczeń pracowniczych

Jeśli jesteś zainteresowany, APLIKUJ TERAZ przy pomocy zaktualizowanego CV w formacie tekstowym.
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj sie z +44 (0) 20 7208 2828.