Doradca Klienta
Data dodania: 2013.06.28

Nr referencyjnyF-485
StanowiskoDoradca Klienta
BranżaHR
Miejsce pracy
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Wykształcenia min. średniego,
• Wysokiej kultury osobistej,
• Odpowiedzialności i umiejętności pracy w grupie,
• Wewnętrznej motywacji do pracy,
• Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).
Zakres obowiązkówOsoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:
• Wykonywaniem czynności administracyjno biurowych,
• Selekcją dokumentów aplikacyjnych,
• Pomocą przy umawianiu spotkań rekrutacyjnych,
• Tworzeniem ogłoszeń o pracę,
• Sprawdzaniem referencji kandydatów,
• Dbaniem o stan przestrzeni biurowej,
• Pozyskiwaniem nowych klientów,
• Innymi zadaniami przydzielonymi w ramach wsparcia pozostałych działów.
Oferowane warunki• Wynagrodzenie podstawowe plus prowizje,
• Szkolenia produktowe oraz wdrożeniowe,
• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR,
• Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.