Doradca Kredytowy
Data dodania: 2014.09.26

Nr referencyjnyF-670
StanowiskoDoradca Kredytowy
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania• wykształcenie minimum średnie maturalne,
• minimum roczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów finansowych,
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
• gotowość do pracy mobilnej,
• umiejętność organizacji czasu pracy,
• nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
• komunikatywność,
• sumienność,
• znajomość obsługi komputera (MS Office),
• aktualne zaświadczenie o niekaralności z KRK.
Zakres obowiązków• realizacja zadań sprzedażowych,
• aktywna sprzedaż kredytów gotówkowych oraz innych produktów bankowych dla klientów indywidualnych z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej,
• pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów.
Oferowane warunki• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjny system wynagrodzeń (stała podstawa, wysokie prowizje),
• prywatna opieka medyczna,
• pakiet sportowo - rekreacyjny
• niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
• szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach