Fotograf - Warszawa
Data dodania: 2012.07.16

Nr referencyjnyF-401
StanowiskoFotograf - Warszawa
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania:
 Posiadanie własnego sprzętu fotograficznego
 Wiedza praktyczna z zakresu fotografii
 Umiejętność wykonywania zdjęć typu: portret, reportaż etc…
 Znajomość programu Photoshop
 Dyspozycyjność i mobilność
 Zaangażowanie w pracę
 Umiejętność pracy pod presją czasu
 Kreatywność

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, rekomendacje etc..) prosimy kierować na adres: rekrutacja@bluework.pl z dopiskiem: FOTOGRAF - Warszawa

W CV prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mentee Group (właściciela marki Blue Work) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Zakres obowiązkówZatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
 Tworzenie dokumentacji zdjęciowej z przebiegu akcji promocyjnych
 Wykonywanie zdjęć konkursowych uczestników działań promocyjnych (w tym także dzieci)
Oferowane warunkiOferujemy:
 Ciekawą, pełna wyzwać pracę w kreatywnym zespole
 zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło / zlecenie
 Motywacyjny system wynagradzania