Internetowy Doradca Finansowy
Data dodania: 2014.08.26

Nr referencyjnyF-645
StanowiskoInternetowy Doradca Finansowy
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaChciałbyś pracować w młodym zespole?
Chciałbyś aby praca była jednocześnie Twoją pasją?
Z łatwością nawiązujesz kontakty ?
Lubisz uczyć się nowych rzeczy?
Chciałbyś zdobyć wiedzę z obszaru bankowości?

JEŻELI NA WIĘKSZOŚĆ PYTAŃ ODPOWIEDZIAŁEŚ „TAK” ! TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!
Zakres obowiązkówDZIĘKI NAM:
- zajmiesz się telefoniczną sprzedażą produktów bankowych
- zajmiesz się obsługą klienta w zakresie procesowania produktów finansowych
- zadbasz o kontakt z przedstawicielami innych jednostek operacyjnych
Oferowane warunkiCO OFERUJEMY?
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- prywatną opiekę medyczną
- pakiet rekreacyjno – sportowy
- profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy w sektorze finansowym