Junior Account Executive
Data dodania: 2011.06.01

Nr referencyjnyF-311
StanowiskoJunior Account Executive
BranżaDoradztwo/ konsulting
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaOczekujemy
• Doświadczenia na podobnym stanowisku, w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej do działów HR
• Chęci pracy w aktywnej sprzedaży
• Wysokich zdolności interpersonalnych, umiejętności nawiązywania kontaktów
• Dużej aktywności i zaangażowania
• Chęci dalszego rozwoju zawodowego w aktywnej sprzedaży
• Dobrej znajomości obsługi komputera
Zakres obowiązkówCel: aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych firmy, pozyskiwanie klientów, w tym umawianie spotkań handlowych z potencjalnymi klientami, prezentacja oferty, podtrzymywanie relacji z klientami.

Zakres obowiązków
Pozyskiwanie nowych klientów, w tym:
• tworzenie bazy potencjalnych klientów,
• kontakt telefoniczny z decydentami,
• umawianie spotkań biznesowych,
Prowadzenie kalendarza spotkań
Prezentacja oferty firmy
Koordynacja działań w procesie sprzedaży
Raportowanie codziennych wyników
Aktualizacja informacji o klientach w wewnętrznym systemie CRM
Oferowane warunkiOferujemy
Pracę w kameralnej firmie o wysokich standardach pracy
Niezbędne narzędzia pracy
Szkolenie wdrażające
Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym lub okresie praktyk
Motywacyjny system wynagrodzenia

Uwaga: osoby bez doświadczenia oraz studentów III, IV i V roku zapraszamy na praktyki w obszarze sprzedaży z możliwością stałego zatrudnienia po okresie praktyk.