Junior Project Manager
Data dodania: 2014.10.06

Nr referencyjnyF-676
StanowiskoJunior Project Manager
BranżaInne
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania• wykształcenie wyższe (techniczne, finansowe lub ekonomiczne),
• minimum kilkumiesięczne doświadczenie w pracy związanej z analizą danych,
• bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel,
• wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
• łatwość w przyswajaniu nowych aplikacji i systemów,
• dobra organizacja czasu pracy.
Mile widziana:
• umiejętności modelowania procesów biznesowych,
• znajomość notacji BPMN.
Zakres obowiązkówOsoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• udział w projektach wdrożeń nowych aplikacji,
• udział w testach IT oraz parametryzację systemów Banku,
• układanie i modyfikację istniejących procesów obsługi produktów,
• dostosowanie aplikacji, systemów i procesów do istniejących w Banku procedur.
Oferowane warunkiOferujemy:
• pracę w młodym zespole, w organizacji wdrażającej innowacyjne rozwiązania technologiczne,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• prywatną opiekę medyczną,
• pakiet rekreacyjno-sportowy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres wraz z klauzulą:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej (w rozumieniu przepisów ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych), do której należy Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw z 2002 nr 101 poz. 926- tj z późn. zm.).„
praca@getinbank.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości: DPW/WSZP/JPM/10/14
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.