Junior Sales Specialist
Data dodania: 2015.08.11

Nr referencyjnyF-764
StanowiskoJunior Sales Specialist
Branża
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaKogo szukamy:
- Student lub Studentka 1-5 roku.
- Doświadczenie w call center lub łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych,
- Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem,
- Doskonała organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, proaktywność w działaniu
- Średniozaawansowana znajomość obsługi komputera,
- Poczucie humoru, elastyczność i umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku start-upowym.

Zakres obowiązkówOpis stanowiska:
- Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (rozmowy wychodzące),
- Odpowiadanie na pytania dotyczące usług firmy – telefonicznie i mejlowo,
- Zarządzanie bazą kontaktów w systemie CRM,
- Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu w zakresie sprawnego funkcjonowania biura.
Oferowane warunkiCo oferujemy:
- Możliwość dopasowania dni pracy do zajęć na uczelni,
- Wynagrodzenie oparte na stałej pensji i prowizji,
- Narzędzia pracy,
- Nieformalny ubiór,
- Referencje.