KOORDYNATOR PROGRAMU AMBASADOR
Data dodania: 2018.08.16

Nr referencyjnyF-1046
StanowiskoKOORDYNATOR PROGRAMU AMBASADOR
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaDo współpracy zapraszamy:

• Studentów od II roku studiów
• Osoby komunikatywne, zaangażowane, proaktywne i podejmujące inicjatywę
• Posiadające rozwinięte umiejętności skutecznego planowania i organizacji czasu
• Dyspozycyjne w zakresie realizacji projektów i promocji firmy na wydarzeniach
• Zainteresowane marketingiem oraz social media
• Mile widziane doświadczenie we współpracy z kołami naukowymi, organizacjami studenckimi

Zakres obowiązkówZ nami będziesz:

• Mieć wpływ na tworzenie wizerunku Banku Millennium w swoim środowisku akademickim
• Koordynować pracę zespołu Ambasadorów
• Inicjować aktywności employer brandingowe
• Planować i realizować działania promocyjne w swoim ośrodku
• Nawiązywać relację z biurami karier, organizacjami studenckimi, kołami naukowymi
• Przygotowywać treści do kanałów social media z prowadzonych działań
Oferowane warunkiW zamian uzyskasz:

• Pracę w oparciu o umowę zlecenie
• Współpracę od października do czerwca z przerwą na sesję oraz ferie zimowe
• Specjalne szkolenia rozwojowe
• Możliwość zapoznania się z branżą bankową
• Certyfikat udziału w programie
• Pierwszeństwo w rekrutacji do programu stażowego oraz praktyk.