Konsultant Infolinii
Data dodania: 2012.02.23

Nr referencyjnyF-360
StanowiskoKonsultant Infolinii
BranżaInne
Miejsce pracyWarszawa ul. Ostrobramska
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania• Lubisz rozmawiać z ludźmi przez telefon
• Zależy Ci na zdobyciu profesjonalnego doświadczenia w obsłudze Klienta
• Potrafisz nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z Klientami
• Angażujesz się w wykonywane zadania i wytrwale dążysz do wyznaczonych celów
• Lubisz nowe wyzwania i pracę w zespole
Zakres obowiązków
Oferowane warunki• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (długofalowa współpraca)
• Profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi Klienta oraz ubezpieczeń
• Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta w międzynarodowej firmie
• Dla najlepszych - możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia zależna od osiąganych wyników)