Konsultant ds. sprzedaży usług HR
Data dodania: 2014.03.19

Nr referencyjnyF-592
StanowiskoKonsultant ds. sprzedaży usług HR
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaGrupa ProfAs jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach – wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Obecnie wraz z rozwojem oddziału, do naszego zespołu, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: KS/03/2014

Wymagania:
-Min. półroczne doświadczenie w telefonicznej sprzedaży
-Komunikatywność, zaangażowanie i duża motywacja do pracy
-Znajomość komputera oraz urządzeń biurowych
-Dyspozycyjność
Zakres obowiązków
Opis stanowiska:
-Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami - sprzedaż usług HR
-Umawianie spotkań handlowych
Oferowane warunki
Oferujemy:
-Wynagrodzenie składające się z części stałej i części prowizyjnej
-Przyjazną atmosferę w pracy
-Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w dziale rekrutacji pracowników