Konsultant telefoniczny z bdb. znajomością j. niemieckiego i angielskiego
Data dodania: 2016.10.24

Nr referencyjnyF-911
StanowiskoKonsultant telefoniczny z bdb. znajomością j. niemieckiego i angielskiego
BranżaDoradztwo/ konsulting
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaOczekujemy od Ciebie:

 Min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
 Bardzo dobrej znajomości Active Directory oraz SLA.
 Bieglej znajomości języka niemieckiego i angielskiego.
 Wykształcenia wyższego (kierunki filologiczne/informatyczne).
 Znajomości Service Now albo podobnej technologii Service Desk.
 Umiejętności przedstawiania jasnych, zwięzłych wypowiedzi Klientom.
Zakres obowiązkówZakres obowiązków:

 Kontakt telefoniczny z klientem biznesowy (niemieckojęzycznym).
 Zapewnienie wsparcia technicznego osobiście lub zdalnie (telefon/email).
 Aktualizacja i utrzymywanie Service Now w szybki i efektywny sposób.
 Monitorowanie i eskalacja wszystkich incydentów zgodnie z ustalonymi poziomami usług i usług IT, przesyłki procedur i procesów ITIL.
 Wdrażanie najbardziej opłacalnych i korzystnych rozwiązań.
Oferowane warunkiKlient Oferuje:

 Umowę o pracę.
 Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń.
 Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy.
 Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.  Możliwość rozwoju zawodowego.
 Ubezpieczenie zdrowotne.
 Ubezpieczenie na życie.
 Kartę MultiSport.
 Premie uznaniowe.