Konsultant w Dziale Należności
Data dodania: 2008.09.30

Nr referencyjnyF-136
StanowiskoKonsultant w Dziale Należności
BranżaObsługa Klienta
Miejsce pracyWarszawa -Targówek
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania min. średnie wykształcenie,
 sprawne posługiwanie się komputerem,
 gotowość do podwyższania kwalifikacji,
 chęć zdobycia nowych doświadczeń.
Zakres obowiązkówTelefoniczny kontakt z Klientem
w zakresie płatności składek w ramach ubezpieczeń zawartych w firmie.
Oferowane warunki elastyczny czas pracy na podstawie przedstawionej dyspozycyjności
w godzinach 8:00-20:30, sam określasz dni i godziny, w które chciałbyś z nami
współpracować,
 obsługa rozmów przychodzących i wychodzących,
 umowa zlecenie,
 szkolenia z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych
oraz profesjonalnego kontaktu z Klientem w zakresie płatności składki ubezpieczeniowej,
 przyjazny i dynamiczny zespół nastawiony na współpracę.