Strona uczelni: www.wszp.edu.pl

Konsultant w dziale sprzedaży
Data dodania: 2015.05.26

Nr referencyjnyF-747
Data zamieszczenia oferty2015.05.26
Data ważności oferty 2015.05.27
StanowiskoKonsultant w dziale sprzedaży
BranżaSprzedaż
Miejsce pracyWarszawa
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaJeśli interesuje Cię, jak tworzy się kampanie reklamowe wiodących marek, jak skutecznie dotrzeć z przekazem do konsumenta, lub jak działa reklama zewnętrzna – trafiłeś we właściwe miejsce :)

"Kuźnia talentów Cityboard Media" to program stażowy, który pozwala poznać tajniki planowania, realizacji i sprzedaży kampanii.

Formuła stażu umożliwia zgłębienie specyfiki pracy w Cityboard Media – od analizy potrzeb Klienta, przez doradztwo, kreację, a także planowanie kampanii i badania. Stażyści, pod opieką doświadczonych specjalistów, uczestniczą w realizacji samodzielnych zadań oraz w pracy zespołu nad poszczególnymi projektami. Początek stażu to intensywne szkolenie wprowadzające w świat mediów oraz przedstawiające zagadnienia teoretyczne i praktyczne niezbędne w codziennej pracy w Cityboard Media. Po zakończeniu stażu najlepszym zaoferujemy współpracę.


KOGO SZUKAMY?

"Kuźnia talentów Cityboard Media" skierowana jest przede wszystkim do studentów czwartego i piatego roku oraz absolwentów zainteresowanych pracą w mediach, planowaniem i realizacją kampanii reklamowych.

Szukamy osób otwartych, ambitnych, kreatywnych, lubiących pracować w zespole i zorientowanych na sukces. Stawiamy na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności przez młodych ludzi. Zwracamy uwagę na aktywność studencką, podejmowane działania i chęć rozwoju. Kierunek studiów ma mniejsze znaczenie.
Zakres obowiązkówPrzyślij do nas swoje CV: kuzniatalentow@cityboard.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz. 883)”.

Oferowane warunkiSTAŻ (3 MIESIĄCE)

Oferujemy płatny staż, który trwa od 1 lipca do końca września. Rozpoczyna się intensywnym szkoleniem z zakresu sprzedaży i planowania kampanii. Po szkoleniu stażyści rozpoczynają praktykę w Cityboard Media, dzięki temu mają szansę poznać od strony praktycznej wszystkie aspekty pracy w firmie.

PRACA DLA NAJLEPSZYCH

Najlepszym stażystom oferujemy współpracę.


Zaloguj się aby aplikować

drukuj
wróć
wszystkie