Konsultanta ds. Telefonicznej Sprzedaży Produktów Nr Ref.: CC/Ok/12
Data dodania: 2011.11.25

Nr referencyjnyF-350
StanowiskoKonsultanta ds. Telefonicznej Sprzedaży Produktów Nr Ref.: CC/Ok/12
Branża
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania Status ucznia/studenta - mile widziani!
 Osoby od 18 roku życia
 Dokładność i sumienność
 Komunikatywność
 Dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych (13:00-21:00)
 Dobra znajomość obsługi komputera
 Przyjmiemy również osoby bez doświadczenia!
Zakres obowiązków Obsługa infolinii wychodzącej
 Stali i nowi Klienci z bazy firmy
 Profesjonalna obsługa Klienta
Oferowane warunki Szkolenie podnoszące kwalifikacje na danym stanowisku
 Wynagrodzenie godzinowe 10,00 zł (brutto)
 Atrakcyjne prowizje zależne od sprzedaży
 Przyjazną atmosferę i pełną wyzwań pracę
 Możliwość zdobycie pierwszego doświadczenia