Koordynatora ds. Promocji projektu SZLACHETNA PACZKA w województwie mazowieckim
Data dodania: 2014.05.08

Nr referencyjnyF-611
StanowiskoKoordynatora ds. Promocji projektu SZLACHETNA PACZKA w województwie mazowieckim
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaAplikuj jeśli:

 znasz SZLACHETNĄ PACZKĘ i utożsamiasz się z ideą mądrej pomocy
 masz doświadczenie w PR, promocji, marketingu
 zarządzałeś zespołem lub projektem
 potrafisz dogadać się ze wszystkimi, w każdym miejscu, o każdej porze, na każdy temat
 potrafisz zaplanować i zorganizować imprezę na plaży w środku zimy
 kreatywność to twój atut

Aplikuj także, jeśli nie spełniasz wszystkich powyższych wymagań, ale wiesz, że podołasz wyzwaniu promocji SZLACHETNEJ PACZKI w Twoim województwie.
Zakres obowiązkówWyzwania, które na Ciebie czekają:

 zapraszanie liderów, wolontariuszy i darczyńców do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI
 przeprowadzenie trzech kampanii promocyjnych w województwie
 promowanie idei projektu SZLACHETNA PACZKA za pośrednictwem mediów lokalnych, współpraca z dziennikarzami
 reprezentowanie Stowarzyszenia WIOSNA w kontaktach z partnerami
 organizacja eventów na skalę wojewódzką
 prowadzenie wojewódzkiego profilu Paczki na FB
 tworzenie artykułów i informacji prasowych
 stworzenie zespołu Asystentów ds. Promocji w województwie i koordynowanie ich pracy
 wspieranie Zespołu PR Stowarzyszenia WIOSNA w bieżących działaniach
 i wiele, wiele innych!
Oferowane warunkiCo oferujemy:

 umowę zlecenie od maja 2014 do stycznia 2015
 samodzielnie zadania, które mają sens i na które masz wpływ
 możliwość sprawdzenia się w dynamicznych i kreatywnych działaniach, których celem jest pomnażanie dobra
 abonament telefoniczny na rozmowy służbowe
 atrakcyjny system szkoleń oraz rozwój zawodowy i osobisty
 poznanie środowiska dziennikarskiego
 możliwość współtworzenia kampanii, które wygrywają nagrody w branży reklamy i PR-u