Koordynatorka Biura AIP
Data dodania: 2011.09.13

Nr referencyjnyF-328
StanowiskoKoordynatorka Biura AIP
BranżaInne
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania:
• Odpowiedzialność, dokładność, sumienność, punktualność, systematyczność, komunikatywność
• Zdolności organizacyjne oraz umiejętność organizacji własnego czasu
• Motywacja do pracy, umiejętność pracy indywidualnej oraz grupowej
• Dyspozycyjność w dni robocze, w godzinach 9-17
• Wysoka kultura osobista
• Dbałość o porządek w miejscu pracy
• Umiejętność obsługi komputera i podstawowego pakietu MS Office

Zakres obowiązkówObowiązki:
• Dbanie o dokumenty księgowe Beneficjentów pod względem kompletności i poprawności
• Tworzenie sprawozdań finansowych
• Dbanie o terminowe opłaty od Beneficjentów
• Monitorowanie kont beneficjentów
• Aktualizowanie zestawień PIT, VAT, ZUS
• Analizowanie oraz akceptowanie faktur i umów Beneficjentów
• Kontakty z Beneficjentami w sprawach finansowo-księgowych
• Obsługa korespondencji
• Organizacja spotkań wewnętrznych
• Rezerwacja sal i urządzeń do prezentacji multimedialnych
• Dbanie o Biuro AIP pod względem wyposażenia, takim jak: zapotrzebowanie na nowe meble, materiały biurowe, materiały promocyjne, czasopisma
Oferowane warunkiOferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie Administracji, Księgowości i Finansów oraz nabycia nowych umiejętności
• Pracę w prężnie rozwijającej się, innowacyjnej organizacji (wysokość wynagrodzenia do negocjacji)
• Pracę w młodym, energicznym zespole oraz przyjaznej atmosferze