Marketing Trainee
Data dodania: 2016.04.12

Nr referencyjnyF-847
StanowiskoMarketing Trainee
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaBez czego się nie da:
- bez zainteresowania tematyką marketingu w szerokim zakresie
- bez kreatywnego myślenia
- bez inteligentnego poczucia humoru
- bez zaangażowania

Co może Ci w tym pomóc:
- studia z zakresu marketingu (nie muszą być już ukończone)
- zainteresowanie tematyką HR
- znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych
- znajomość dowolnych aplikacji do edycji grafiki rastrowej i wektorowej
- ponadprzeciętna znajomość pakietu MsOffice
- lekkie pióro, umiejętność łatwego formułowania myśli i pisania czytelnych tekstów
- bez znajomości języka polskiego (łącznie z gramatyką, składnią i interpunkcją)
- bez znajomości języka angielskiego
Zakres obowiązkówCzym możesz się zajmować:
- wsparciem działań komunikacyjnych w obrębie marek o różnych celach marketingowych
- działaniami on-line
- blogami oraz obecnością w mediach społecznościowych
- tworzeniem materiałów marketingowych, corporate identity
- wsparcie komunikacji marki start’upowej
- ogłoszenia rekrutacyjne
- czuwanie nad jakością dokumentów wysyłanych do klientów
- działania w obszarze PR

Oferowane warunkiJeśli jesteś zainteresowany podjęciem praktyk w obszarze marketingu w ramach naszej organizacji zapraszamy. Przekonaj nas swoim CV a opowiemy Ci o wszystkim na spotkaniu. Przepraszamy, ale odpowiemy jedynie wybranym osobom.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: internal_recruitment@amberstone.pl