Młodszy Doradca Klienta Biznesowego
Data dodania: 2014.04.30

Nr referencyjnyF-609
StanowiskoMłodszy Doradca Klienta Biznesowego
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania- znajomość tematyki finansowania przedsiębiorstw
- chęć rozwoju w sprzedaży
- komunikatywność, otwartość na pojawiające się wyzwania
- silna orientacja na cel/wynik
Mile widziane:

- wiedza z obszaru faktoringu i windykacji
- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
- umiejętności negocjacyjne
Zakres obowiązków- kontakt i pozyskiwanie klientów
- telefoniczną sprzedaż usług finansowania przedsiębiorstw (faktoring) oraz usług windykacyjnych w relacji B2B
- budowanie partnerskich relacji
z klientami i partnerami biznesowymi
- budowanie świadomości marki
i pozytywnego wizerunku firmy
Oferowane warunki- możliwość poznania oraz rozwoju
w obszarze produktu faktoringowego
i windykacji
- możliwość nawiązania stałej współpracy na podstawie umowy zlecenia/umowy
o pracę
- ciekawą pracę w profesjonalnym zespole Departamentów Idea Money SA
- możliwość awansu w strukturach organizacji