Młodszy Programista ABAP
Data dodania: 2014.01.21

Nr referencyjnyF-566
StanowiskoMłodszy Programista ABAP
BranżaIT
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (również absolwenci),
 praktyczna znajomość minimum jednego języka programowania: JAVA, PHP, C++, C#, ABAP,
 dobra znajomość języka angielskiego,
 zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
 łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.
Zakres obowiązkówDo zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie:
 programowanie i testowanie aplikacji biznesowych w technologii SAP ABAP,
 udział w analizach procesów biznesowych,
 praca w młodym, dynamicznym zespole.
Oferowane warunki praca dla jednej z najbardziej znanych marek na rynku,
 atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie,
 udział w pełnych wyzwań projektach dla klientów krajowych i międzynarodowych z różnych branż,
 dynamiczny rozwój zawodowy,
 dobra atmosfera, elastyczne godziny pracy,
 rozbudowany pakiet socjalny.