Młodszy Programista ABAP
Data dodania: 2014.05.09

Nr referencyjnyF-612
StanowiskoMłodszy Programista ABAP
BranżaIT
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania
 wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (również absolwenci);
 praktyczna znajomość minimum jednego języka programowania: JAVA, PHP, C++, C#, ABAP;
 dobra znajomość języka angielskiego;
 zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów;
 łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.
Zakres obowiązkówDo zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie:
 programowanie i testowanie aplikacji biznesowych w technologii SAP ABAP;
 udział w analizach procesów biznesowych;
 praca w młodym, dynamicznym zespole.
Oferowane warunki praca dla jednej z najbardziej znanych marek na rynku;
 atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie;
 udział w pełnych wyzwań projektach dla klientów krajowych i międzynarodowych z różnych branż;
 dynamiczny rozwój zawodowy;
 dobra atmosfera, elastyczne godziny pracy;
 rozbudowany pakiet socjalny: dodatkowy pakiet medyczny, bezpłatna nauka języków obcych.