Młodszy Specjalista ds. Bankowości Internetowej i Testów
Data dodania: 2014.06.26

Nr referencyjnyF-624
StanowiskoMłodszy Specjalista ds. Bankowości Internetowej i Testów
Branża
Miejsce pracyWarszawa
Województwo
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaOczekujemy:
 bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel,
 wykształcenie wyższe (techniczne, finansowe, ekonomiczne) lub studenci ostatnich lat studiów,
 mile widziana znajomość zasad działania bankowości internetowej,
 wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
 łatwość przyswajania nowych aplikacji i systemów,
 bardzo dobra organizacja czasu pracy,
 umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
 umiejętność pracy pod presją czasu.
Zakres obowiązkówOsoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 zarządzanie bieżącym utrzymaniem i działaniem Bankowości Internetowej,
 analizę zgłoszeń dotyczących Bankowości Internetowej,
 tworzenie ścieżek testowych oraz udział w weryfikacji działania aplikacji IT,
 wsparcie użytkowników systemów w zakresie analizy funkcjonowania systemów i pomocy technicznej.
Oferowane warunkiOferujemy:
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 prywatną opiekę medyczną,
 pakiet sportowo-rekreacyjny,
 możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej instytucji.