Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
Data dodania: 2007.11.02

Nr referencyjnyF-39
StanowiskoMłodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymaganiawykształcenie min. średnie, mile widziani studenci studiów zaocznych( 4 lub 5 rok)
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
co najmniej roczne doświadczenie w aktywnej rekrutacji, mile widziane doświadczenie w rekrutacji międzynarodowej,
praktyczna znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer),
prawo jazdy kat. B z praktyką,
duża mobilność, gotowość do częstych podróży służbowych,
wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności organizacyjne.
Zakres obowiązkówredagowanie ogłoszeń o pracę,
aktywne poszukiwanie Pracowników Tymczasowych na terenie całej Polski,
selekcja nadesłanych aplikacji,
prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami,
utrzymywanie relacji z Urzędami Pracy i innymi instytucjami publicznymi,
wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
organizowanie plenerowych akcji rekrutacyjnych,
administracja bazą kandydatów i jej aktualizacja,
udział w targach pracy, warsztatach, prezentacjach, wydarzeniach na uczelniach oraz w innych projektach rekrutacyjnych,
przygotowywanie raportów dotyczących rekrutacji,
organizowanie wyjazdów dla Pracowników Tymczasowych za granicę,
opieka nad Pracownikami Tymczasowymi za granicą,
bieżąca obsługa Klienta za granicą.
Oferowane warunki
Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy oraz szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) i listu motywacyjnego wraz z podaniem numeru referencyjnego do dnia 10 listopada wyłącznie w formie elektronicznej na adres: rekrutacja.mka@trenkwalder.com.pl.