Młodszy Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Data dodania: 2014.01.13

Nr referencyjnyF-563
StanowiskoMłodszy Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Branża
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaOczekujemy
•Silnej motywacji do pracy z Klientem oraz produktami Bankowymi ,
•Poprawnej dykcji, miłego głosu, wysokiej kultury osobistej i znajomości poprawnej polszczyzny ,
•Pozytywnego nastawienia do życia i innych osób,
•Gotowości do pracy w systemie zmianowym .
•Mile widziane jest doświadczenie w obsłudze Klienta,
•Nie wymagamy znajomości języka angielskiego, choć jego znajomość będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązkówZakres obowiązków
•Do Twoich zadań będzie należała kompleksowa obsługa Klienta w ramach posiadanych produktów, poprzez odbieranie połączeń przychodzących,
•Będziesz identyfikował potrzeby Klientów, odpowiadał na ich zapytania i reklamacje.
Oferowane warunkiW zamian za Twoje zaangażowanie i umiejętności zagwarantujemy Ci:
•Pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość pracy w wymiarze ¾ etatu),
•Comiesięczne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy,
•Możliwość rozwijania sportowych pasji dzięki karcie MultiSport,
•Poczucie bezpieczeństwa, poprzez dostęp do prywatnej opieki medycznej,
•Samodzielne stanowisko pracy, wspierane szkoleniami oraz indywidualnymi coachingami, podnoszącymi efektywność Twojej pracy,
•Współpracę z zaangażowanymi i doświadczonymi Liderami, będącymi ekspertami w swojej dziedzinie,
•Pracę w profesjonalnym i energicznym zespole,
•Tętniące życiem środowisko pracy oraz przyjazną atmosferę.

W naszym zespole
•Staniesz się Specjalistą, który będzie profesjonalnie obsługiwał Klientów ,
•Zagwarantujemy Ci bieżące wsparcie bezpośredniego przełożonego oraz Trenerów znających odpowiedź na każde pytanie ,

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na poniższy adres wraz z klauzulą:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej (w rozumieniu przepisów ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych), do której należy Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

praca@getinbank.pl

z dopiskiem CCI/WSZP1/01/14 w tytule wiadomości.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami