Młodszy Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Data dodania: 2014.11.26

Nr referencyjnyF-700
StanowiskoMłodszy Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ oferty
WymaganiaOd naszych Pracowników oczekujemy:
• silnej motywacji do pracy z Klientem w oparciu o najbardziej atrakcyjne produkty rynkowe,
• poprawnej dykcji, miłego głosu, wysokiej kultury osobistej i znajomości poprawnej polszczyzny ,
• pozytywnego nastawienia do życia i innych osób,
• gotowości do pracy w systemie zmianowym.
Zakres obowiązkówDo Twoich obowiązków będzie należała:
• kompleksowa telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta w ramach posiadanych produktów,
• obsługa połączeń przychodzące
• identyfikowanie potrzeb Klientów, rozwiązywanie problemów oraz odpowiadanie na reklamacje
• dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta oraz budowanie z nim długoterminowej relacji opartej na zaufaniu,
• kreowanie pozytywnego wizerunek firmy zgodny z wytyczonymi standardami.
Oferowane warunkiJeśli szukasz Pracodawcy, który zapewnia swoim Pracownikom:
• pewne i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
• atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz jasny system premiowy,
• możliwość rozwijania sportowych pasji, dzięki karcie MultiSport,
• poczucie bezpieczeństwa, poprzez dostęp do prywatnej opieki medycznej
• samodzielne stanowisko pracy, wspierane szkoleniami oraz indywidualnymi coachingami, podnoszącymi efektywność Twojej pracy,
• współpracę z zaangażowanymi i doświadczonymi Liderami, będącymi ekspertami w swojej dziedzinie,
• pracę w profesjonalnym i energicznym Zespole,
• tętniące życiem środowisko pracy oraz przyjazną atmosferę.
Dołącz do Getin Noble Bank SA, najbardziej dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej w Polsce.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres wraz z klauzulą:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej (w rozumieniu przepisów ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych), do której należy Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw z 2002 nr 101 poz. 926- tj z późn. zm.).„
praca@getinbank.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości: CCI/WSZP/11/14
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.